cz sk

KONTAKTY

Produkt a Specializace s.r.o.
Biskupcova 2437/61
130 00, Praha 3
tel: +420 723 000 093
napíšte nám

NOVINKY

arr3Nové spôsoby dopravyNovo sme pridali nové spôsoby dopravy. Uloženka SK a DPD. Doprava od 2 EUR. ...

TOVAR V AKCII

naša cena 19,84 EUR
skladom
naša cena 23,97 EUR
skladom
naša cena 18,89 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 16,66 EUR
skladom
naša cena 16,85 EUR
skladom

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 50% Ide to 42% Nie príliš 3% Vôbec 5%

OBCHODNÉ PODMIENKY
Obchodné podmienky

VÝBER TOVARU, OBJEDNÁVKA

 • po dokončení objednávky Vám bude jej prijatie potvrdené na Vami uvedený e-mail.

 

DODACIE PODMIENKY

 • dodacia lehota objednaného tovaru je spravidla cca maximálne 7 pracovných dní,v prípade, že z rôznych dôvodov bude dodacia lehota dlhšia alebo nebude v dohľadnej dobe možné vybaviť objednávku celú, budeme Vás o tom informovať a na základe našej dohody túto objednávku vybavíme či zrušíme
 • v každej zásielke bude priložený predajný doklad s cenou za tovar a vyúčtovaním poštovného.
 • kupujúci je povinný dodanú zásielku pred prevzatím prezrieť a skontrolovať jej stav. Ak kupujúci zistí viditeľné poškodenie obalu (preliačiny, roztrhnutie a pod.), Odporúčame zásielku odmietnuť.

 


VRÁTENIE TOVARU

 • všetok tovar zakúpený v našom internetovom obchode môžete vrátiť do 10 dní od jeho prevzatia
 • tovar nám zašlite ako doporučený balík (nie ako dobierku) na adresu našej prevádzky (PRODUKT A SPECIALIZACE S.R.O., Biskupcova 61, Praha 3, 130 00) a to vrátane predajného dokladu o zaplatení,ak bude tovar vrátane originálnej visačky v poriadku, tj. bez zjavných známok akéhokoľvek opotrebenia či poškodenia, obratom Vám vrátime kúpnu cenu tovaru,
 • náklady na poštovné spojené s vrátením tovaru nesie zákazník.

VÝMENA TOVARU

 • v prípade potreby (napr. nevhodná veľkosť či farba) Vám nepoužitý a nepoškodený tovar po predchádzajúcej telefonickej dohode radi vymeníme,tovar nám zašlite ako doporučený balík (nie ako dobierku) na adresu našej prevádzky (PRODUKT A SPECIALIZACE S.R.O., Biskupcova 61, Praha 3, 130 00), a to vrátane predajného dokladu o zaplatení,ak bude tovar vrátane originálnej visačky v poriadku, tj. bez zjavných známok akéhokoľvek opotrebenia či poškodenia, obratom Vám zašleme novo požadovanú veľkosť či farbu,náklady na poštovné spojené s výmenou tovaru znáša zákazník.

 


OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

 • osobné údaje zákazníkov sú spracovávané v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

 

 

Reklamačný poriadok

ZÁRUKA A REKLAMÁCIA

 • prípadné reklamácie vybavíme k Vašej spokojnosti individuálnou dohodou s Vami a v súlade s platným právnym poriadkom,na všetok nami ponúkaný tovar je poskytovaná záruka v zákonnej lehote,reklamovaný tovar nám zašlite ako doporučený balík (nie ako dobierku) na adresu našej prevádzky (PRODUKT A SPECIALIZACE S.R.O., Biskupcova 61, Praha 3, 130 00), a to vrátane predajného dokladu a uvedenia dôvodu reklamácie,v najkratšom možnom termíne budete kontaktovaní naším reklamačným oddelením, ktoré Vás bude informovať o spôsobe riešenia reklamácie,ak bude Vaša reklamácia vyhodnotená ako neoprávnená, tovar Vám bude vrátený späť formou dobierky na Vaše náklady.

 

NÁROK NA REKLAMÁCIU SA NEVZŤAHUJE NA:

 • tovar poškodený pri preprave (v tomto prípade odporúčame zásielku neprevziať)
 • opotrebovaný tovar z povahy produktu bežného užívania a opotrebovania časom
 • škody na tovare z neobvyklého používania alebo škody zavinené užívateľom (nevhodný spôsob použitia, atď.).

 


MTI0NmFh